Rinkimai nenustelbė įsipareigojimų Mažeikiams

Seime užregistravau pasiūlymus Dėl Lietuvos Respublikos 2021 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo (toliau – Biudžeto) įstatymo projekto Nr. XIIIP-5302.

Biudžeto priėmimas yra vienas svarbiausių parlamento priimamų teisės aktų, kuris vienaip ar kitaip keičia kiekvieno iš mūsų kasdienybę. Viliuosi, jog šį kartą bus atsižvelgta į mano teikiamus siūlymus minėtam projektui ir naujai išrinktas Seimas pritars Mažeikiams taip reikalingoms investicijoms.

Vėl argumentuotai siūlau rasti galimybių numatyti finansavimą Mažeikių sporto ir pramogų centro statyboms, Mažeikių ligoninės modernizavimo bei ugdymo įstaigų pradėtiems darbams užbaigti. Taip reikalingų lėšų, neabejoju, tikrai galima rasti pagal Lietuvos ekonomikos DNR planą ar iš valstybės investicijų programos lėšų. Tereikia politinės valios ir neužmiršti svarbiausio – Lietuva nėra tik pagrindiniai didmiesčiai, o atsakomybė už regionų stiprinimą privalo būti prioritetu.

Nepaisant rinkimų aktualijų bei Tautos sprendimo, įsipareigojimai Mažeikiams lieka tokie pat svarbūs. Tikiuosi, kad visi kartu galėsime tęsti pradėtus darbus.