Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti
Pradžia » Naujienos » „Turiu vilties, kad sporto komplekso klausimas Mažeikiuose pajudės“

„Turiu vilties, kad sporto komplekso klausimas Mažeikiuose pajudės“

Dar šių metų kovo mėnesį inicijavau susitikimą su vidaus reikalų viceministru Dariumi Urbonu dėl sporto komplekso statybos finansavimo Mažeikiuose. Tuomet vyliausi, kad dėl šio klausimo rasime visiems palankų sprendimą, o mažeikiškiai pagaliau džiaugsis galėdami dar aktyviau ir įdomiau leisti laisvalaikį.
Birželio mėnesio pradžioje oficialiai kreipiausi ir į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį. Prašiau atsižvelgti į viešojo intereso svarbą, teisėtus bei pagrįstus gyventojų lūkesčius, įvertinti galimą visų krašto gyventojų užimtumą, sveikos gyvensenos skatinimą ir įtraukti į Valstybės investicijų 2018–2020 metų programą Mažeikių sporto ir pramogų centro statybos vykdymą.
Ministro Pirmininko pavedimu Vyriausybės kanclerė M. Dargužaitė, reaguodama į mano minėtą kreipimąsi, pavedė Kūno kultūros ir sporto departamentui prie Finansų ministerijos kartu su Mažeikių rajono savivaldybe šį klausimą išnagrinėti ir spręsti. Belieka tikėtis, kad pagaliau šis, visiems mažeikiškiams aktualus klausimas, pajudės į priekį.

Seimo narys Kęstutis Bartkevičius

Leave a Comment