Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti
Pradžia » Naujienos » Sveikino ugniagesius profesinės šventės proga

Sveikino ugniagesius profesinės šventės proga

Gegužės 4 d. Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Bartkevičius sveikino Mažeikių rajono ugniagesius Šv. Florijono – Gaisrų sergėtojo – dienos proga vykusiame paminėjime.
„Nuoširdžiai sveikinu  Šv. Florijono, Gaisrų sergėtojo dienos proga. Iš visos širdies dėkoju Jums už tarnystę žmonėms, atsakingą, pasiaukojamą, profesionalų darbą. Linkiu, kad Šv. Florijonas visuomet globotų ir saugotų Jus nuo įvairiausių negandų. Tegul niekada nepritrūksta sveikatos, stiprybės, drąsos, išmintingų ir sąžiningų sprendimų ekstremaliose gyvenimo situacijose bei profesinės sėkmės“, – parlamentaras.

Seimo narys K. Bartkevičius apdovanojo Padėkos raštais  Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesį gelbėtoją, vidaus tarnybos grandinį Donatą Miliešką ir  šios tarnybos vyriausiąjį specialistą, vidaus tarnybos kapitoną Mindaugą Gaurilavičių už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą.

Atvykusieji į iškilmingą renginį Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje iš arti galėjo pamatyti Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos techniką, gaisro gesinimo įrangą, taip pat stebėti gelbėjimo iš automobilio operaciją.

Seimo narys K. Bartkevičius sveikino Mažeikių rajono ugniagesius Šv. Florijono – Gaisrų sergėtojo – dienos proga.

Parlamentaras linkėjo ugniagesiams  sveikatos, stiprybės, drąsos, išmintingų ir sąžiningų sprendimų ekstremaliose gyvenimo situacijose bei profesinės sėkmės.

K. Bartkevičius apdovanojo Padėkos raštais  Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesį gelbėtoją, vidaus tarnybos grandinį Donatą Miliešką ir  šios tarnybos vyriausiąjį specialistą, vidaus tarnybos kapitoną Mindaugą Gaurilavičių už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą.

Leave a Comment