Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti
Pradžia » Naujienos » Su sveikatos apsaugos ministru aptarėme Mažeikių ligoninės perspektyvas

Su sveikatos apsaugos ministru aptarėme Mažeikių ligoninės perspektyvas

Vasario 13 d. kartu su Mažeikių rajono savivaldybės meru Antanu Teniu ir VšĮ Mažeikių ligoninės direktoriumi Albinu Lidžiumi lankėmės Sveikatos apsaugos ministerijoje.

Susitikime su sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga aptarėme klausimus dėl VšĮ Mažeikių ligoninės perspektyvos ir asmens sveikatos priežiūros paslaugų spektro bei prieinamumo. Ministras informavo, kad dėl ligoninių tinklo optimizavimo yra sukurta darbo grupė, kuri konkrečius pasiūlymus turės suformuoti artimiausiu metu.

Aurelijus Veryga patikino, kad rengiant ligoninių optimizavimo planą bus individualiai atsižvelgta ne tik į kiekvienos ligoninės veiklos, funkcionavimo bei finansinius rodiklius, bet ir į viso rajono ypatumus, demografinę perspektyvą.

Šiuo vizitu turėjome tikslą priminti Sveikatos apsaugos ministrui, kad esame didesni, geresni ir perspektyvesni nei daugelis kitų periferinių rajonų, taigi mūsų rajono poreikis asmens sveikatos priežiūros paslaugoms taip pat yra didesnis. Šis vizitas ir jo metu aptarti klausimai ypač aktualūs šiuo ligoninių tinklo optimizavimo plano ruošimo metu.

LR Seimo narys Kęstutis Bartkevičius

Leave a Comment