Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti
Pradžia » Naujienos » Seimo narys Kęstutis Bartkevičius tikisi palankių sprendimų

Seimo narys Kęstutis Bartkevičius tikisi palankių sprendimų

Įsibėgėjus Lietuvos Respublikos Seimo pavasario sesijos darbams, paklausėme Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus, kokių naujų iniciatyvų ėmėsi ir kokius konkrečius pasiūlymus pateikė mažeikiškių labui.
Iš tiesų, aktyviai bendradarbiauju su bendruomenėmis, todėl žinau pačias „karščiausias “ problemas bei aktualijas ir jos tikrai nelieka užmaršty – pagal galimybes ir kompetenciją kreipiuosi į atsakingas institucijas dėl gyventojams aktualių klausimų.
Naujausia aktualija: trečiadienį (kovo 22 d.) kartu su Mažeikių r. sav. meru Antanu Teniu ir Akmenės r. meru Vitalijumi Mitrofanovu susitikau su Teisėjų tarybos pirmininku Rimvydu Norkumi – ieškojome galimybių pagrindinį teismo padalinį išlaikyti Mažeikiuose, reorganizuojant Mažeikių ir Akmenės raj. apylinkių teismus. Manau, būtina įvertinti tai, kad Mažeikių apylinkės teismo materialinės bazės ir žmogiškųjų resursų galimybės yra daug didesnės dirbti naujomis sąlygomis ir tai nereikalauja papildomų lėšų investavimo. Taip pat tiesioginio visuomeninio susisiekimo tarp N. Akmenės ir Telšių nėra, kai tuo tarpu iš Mažeikių į Telšius ir į N. Akmenę kursuoja po keletą autobusų. Džiugu, kad šiai iniciatyvai pritarė ir teisingumo ministrė Milda Vainiutė.
Tuo pačiu norisi paminėti susitikimą su vidaus reikalų viceministru Dariumi Urbonu dėl sporto komplekso statybos finansavimo Mažeikiuose. Viliuosi, kad ir dėl šio klausimo rasime visiems palankų sprendimą, o mažeikiškiai pagaliau džiaugsis galėdami dar aktyviau ir įdomiau leisti laisvalaikį. Juk visada malonu padėti savo kraštui ir jo žmonėms.

Karolina Balčiūnaitė

Leave a Comment