Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti
Pradžia » Straipsniai » Seimo narys Kęstutis Bartkevičius siekia subalansuoti šalies regionų ekonominę ir socialinę plėtotę bendrame šalies kontekste

Seimo narys Kęstutis Bartkevičius siekia subalansuoti šalies regionų ekonominę ir socialinę plėtotę bendrame šalies kontekste

Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus iniciatyva įvyko susitikimas su UAB “Investicijų ir verslo garantijos” (INVEGA) generaliniu direktoriumi Audriumi Zabotka, kuriame buvo siūloma ieškoti efektyvesnių būdų, kaip pagerinti kreditavimo sąlygas smulkiajam ir vidutiniam verslui.

Parlamentaras taip pat domėjosi INVEGA teikiamomis paslaugomis ir priemonės skirtoms jaunimo užimtumui skatinti ,,Parama pirmajam darbui”, subsidijomis verslumui skatinti, siekiant palengvinti pradedantiesiems verslininkams įsitvirtinti rinkoje pradinėje savarankiškos veiklos stadijoje.

„Tikiu, kad susitikimo metu pateikti esminiai INVEGOS teikiamų paslaugų pakeitimai, kurie turėtų stimuliuoti kreditų išdavimą smulkiajam ir vidutiniam verslui leis efektyviai naudoti regionų verslo plėtotės potencialą.“- teigė K. Bartkevičius.

Po susitikimo Seimo narys K. Bartkevičius pakvietė Audrių Zabotką apsilankyti Mažeikiuose ir supažindinti pradedančiuosius verslininkus ir jaunimą apie UAB “Investicijų ir verslo garantijos” vykdomas paslaugas ir veiklą.

Leave a Comment