Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti
Pradžia » Naujienos » Seimo narys K. Bartkevičius: „Plinkšių globos namuose svetimų nėra”

Seimo narys K. Bartkevičius: „Plinkšių globos namuose svetimų nėra”

Liepos 26 d. LR Seimo narys Kęstutis Bartkevičius lankėsi Plinkšių globos namuose, kur gražios gamtos apsuptyje, jaukiai ir patogiai įrengtose patalpose gyvena keturiasdešimt senyvo amžiaus žmonių bei asmenų su negalia.

Globos namų direktorė Birutė Vaičkienė aprodė Seimo nariui nuolat vis labiau gražėjančią, puikaus, jautraus, kūrybingo kolektyvo kuriamą įstaigos aplinką, pasidžiaugė naujai įrengtu ūkiniu pastatu, papasakojo apie dar numatomus darbus, dalinosi šių namų ateities vizija.

Vadovė džiaugėsi beprasidedančiais saulės baterijų įrengimo darbais.

„Vykdant Plinkšių globos namų rekonstrukcijos projektą iš ESF lėšų, ūkiniam pastatui statyti tokios lėšos nebuvo numatytos, todėl labai džiaugiamės, kad dabar pingų gavome”, – sakė B. Vaičkienė.

Plinkšių globos namų kolektyvas siekia, kad čia gyvenantiems žmonėms būtų ne tik patogu, saugu, bet ir bendruomeniška, dvasinga, malonu. Čia nuolat vyksta įvairūs renginiai, grožį ir gėrį padeda kurti nuoširdūs talkininkai.

„Žinoma, nejauku galvoti apie senatvę tarp svetimų. Tačiau kiekvienąkart apsilankęs Plinkšių globos namuose matau ir jaučiu, kad ten svetimų nėra. Tai didelė, graži šeima su visais šeimai būdingais džiaugsmais ir rūpesčiais”, – kalbėjo Seimo narys K. Bartkevičius.

Leave a Comment