Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti
Pradžia » Naujienos » Seimo narys K. Bartkevičius dalyvavo įteikiant Baltijos Asamblėjos medalį Prezidentei D. Grybauskaitei

Seimo narys K. Bartkevičius dalyvavo įteikiant Baltijos Asamblėjos medalį Prezidentei D. Grybauskaitei

Sausio 12 d., penktadienį, Seimo narys Kęstutis Bartkevičius, kuris yra LR Seimo delegacijos Baltijos Asamblėjoje pirmininko pavaduotojas,  drauge su delegacijos pirmininku Valerijumi Simulik ir Baltijos Asamblėjos Prezidiumo nariais Janu Vucanu ir Romualdu Ražuku įteikė Lietuvos Respublikos Prezidentei Daliai Grybauskaitei Baltijos Asamblėjos medalį.
Garbingas apdovanojimas, kurio šūkis „Ubi concordia, ibi victoria“ (liet. kur sutarimas, ten pergalė), šalies vadovei skirtas už ypatingus nuopelnus stiprinant Baltijos šalių vienybę ir skatinant bendradarbiavimą.
Ceremonijos metu šalies vadovė pabrėžė, kad Baltijos šalių vienybė – mūsų visų nuopelnas ir Lietuvos, Latvijos bei Estijos nuoseklaus darbo rezultatas.
Valstybės vadovė taip pat pabrėžė, kad Lietuva, Latvija ir Estija vieningai sutaria dėl svarbiausių ateities tikslų – regiono saugumo užtikrinimo, energetinių ryšių su Vakarų Europa bei europinės tapatybės įtvirtinimo.
Baltijos Asamblėja įsteigta 1991 m. ir jungia Lietuvos, Latvijos bei Estijos parlamentus. Šiemet jai pirmininkauja Lietuva.
Baltijos šalys taip pat bendradarbiauja ir kitais aukščiausio lygio regioniniais formatais. Kasmet vyksta Lietuvos, Latvijos ir Estijos Prezidentų susitikimas, rengiami reguliarūs Baltijos šalių ministrų tarybos posėdžiai.

Virginija Steponavičienė,

Seimo nario K. Bartkevičiaus padėjėja

Leave a Comment