Seimo narys K. Bartkevičius apdovanotas Baltijos Asamblėjos medaliu

Spalio 25 d. Šv Jonų bažnyčioje įvyko 2018 m. Baltijos Asamblėjos (BA) apdovanojimų ir medalių įteikimo ceremonija.
Lietuvos Respublikos Seimo narys Kęstutis Bartkevičius buvo apdovanotas Baltijos Asamblėjos medaliu už nuopelnus stiprinant savo šalies ir Baltijos valstybių vienybę ir bendradarbiavimą.

2018 metų Baltijos Asamblėjos literatūros premija už istorinių romanų serijos „Mes. Latvija. XX amžius“ idėją ir koncepciją, trylikos romanų serijos leidimo kuravimą, taip pat už vieną iš šios serijos romanų – „Bogene“ skirta Gundegai Repšei iš Latvijos.

2018 metų Baltijos Asamblėjos meno premija už įspūdingus pasirodymus didžiausiose pasaulio scenose skirta Jurgitai Droninai iš Lietuvos.

2018 metų Baltijos Asamblėjos mokslo premija už reikšmingą indėlį plėtojant kompleksinių sistemų ir stochastinių procesų teoriją skirta Elsai Heinsalu iš Estijos.

2018 metų apdovanojimai už išskirtinius pasiekimus inovacijų ir naujųjų technologijų srityse ir Baltijos valstybių bendradarbiavimo inovacijų ir technologijų plėtros srityse stiprinimą įteikta UAB mokslinei-gamybinei firmai „Šviesos konversija“ (Lietuva), ZTF „Lāsma“ (Latvija) ir AS „Ridango“ (Estija).


Baltijos Asamblėjos (BA) apdovanojimų ir medalių įteikimo ceremonijos dalyviai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *