Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti
Pradžia » Naujienos » Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus pranešimas. Ar medienos pramonės klasteris bus įkurtas Mažeikiuose?

Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus pranešimas. Ar medienos pramonės klasteris bus įkurtas Mažeikiuose?

Siekiant įgyvendinti kuriamą Mažeikių pramonės parką bei rengiamą projektą „Mažeikių medienos ir baldų pramonės inovatyvių, ekologiškų technologijų įrangos gamybos klasterį“,  Seimo narys K. Bartkevičius toliau organizuoja susitikimus – konsultacijas su Vyriausybės ir Seimo atstovais.

2014-11-19, Seimo nario iniciatyva buvo suorganizuoti susitikimai su Aplinkos ministru Kęstučiu Trečioku ir Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininku Algimantu Salamakinu, kuriuose UAB „Vakarų medienos grupės” valdybos pirmininkas Sigitas Paulauskas pristatė naują investicinio projekto idėją, kad iki 2018 m. Mažeikiuose įkurti medienos pramonės klasterį: pastatyti medienos drožlių plokščių fabriką, o aplink jį sukurti erdvę daugybei įmonių plėtoti savo verslus. Susitikime taip pat dalyvavo Mažeikių rajono meras Antanas Tenys, Mažeikių rajono savivaldybės mero patarėjas Algimantas Čepys.

„Šiuo projektu ketinama pagaminti apie 450 000 m3 medienos plaušo plokščių ir 6500000 m2 baldų gaminių per metus, ketinama sukurti darbo vietų – 1200 tiesioginių ir 600 netiesioginių, skaičiuojamas Lietuvos eksportas padidėjimas – daugiau kaip 300 milijonų euro per metus. Tačiau, Seimas, Vyriausybė turi atlikti namų darbus, kurie leistų garantuoti ilgalaikį medienos tiekimą iš valstybinių miškų, – apie projektą reikalingumą aiškino K. Bartkevičius.“

Parlamentaras primena, kad š.m. spalio viduryje jau buvo suorganizuotas naujo investicinio projekto pristatymas Ūkio ministrui Evaldui Gustui.