Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti
Pradžia » Straipsniai » Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus pranešimas. Ar AB „ Lietuvos pašto“ darbo organizavimas nežlugdo visų Lietuvos leidėjų?

Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus pranešimas. Ar AB „ Lietuvos pašto“ darbo organizavimas nežlugdo visų Lietuvos leidėjų?

 Seimo narys K. Bartkevičius raštu kreipėsi į AB „ Lietuvos pašto“ generalinį direktorių,  ragindamas užtikrinti sklandesnį ir kokybiškesnį prenumeruojamų leidinių pristatymą Mažeikių rajono savivaldybės gyventojams.
Parlamentaras, pastaruoju metu nuolat sulaukia nusiskundimų dėl vėlai gaunamų prenumeruojamų leidinių Mažeikių rajono savivaldybėje. Gyventojai prenumeruojamus laikraščius gauna jau popiet, o kartais ir vėlai vakare.
„ Pastebiu tendenciją, kad Mažeikių rajono savivaldybėje prenumeruojamų laikraščių kiekiai mažėja. Be abejonės, įtaką daro naujosios technologijos, tačiau kaip viena iš priežasčių gali būti ir gana vėlyvas laikraščių pristatymas. Juk paprastai žmonės naujienas jau norėtų žinoti iš ryto. Todėl, manau, toks AB „ Lietuvos pašto“ darbo organizavimas tiesiog žlugdo visus Lietuvos leidėjus, o nuo to nukenčia Lietuvos gyventojų švietimas – teigia Seimo narys.“

Leave a Comment