Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti
Pradžia » Naujienos » Seimo nario K. Bartkevičiaus pranešimas. Seimo narys kreipėsi į Vyriausybę ir Aplinkos ministeriją dėl rangos darbų sutarties daugiabučio namo modernizavimo projektui įgyvendinti termino pratęsimo

Seimo nario K. Bartkevičiaus pranešimas. Seimo narys kreipėsi į Vyriausybę ir Aplinkos ministeriją dėl rangos darbų sutarties daugiabučio namo modernizavimo projektui įgyvendinti termino pratęsimo

2015-03-0-18 d. Seimo narys Kęstutis Bartkevičius raštu kreipėsi į Vyriausybę ir Aplinkos ministeriją dėl valstybės paramos daugiabučiams namams atnaujinti (modernizuoti) teikimo ir daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) projektų įgyvendinimo priežiūros taisyklių pakeitimo.

Minėtose taisyklėse numatyta kad taikoma valstybės parama (papildoma) yra 25 procentai jeigu statybos rangos darbų sutartis daugiabučio namo atnaujinimo (modernizavimo) projektui įgyvendinti sudaryta nuo 2015 m. sausio 1 d. iki 2015 m. kovo 31 d. ir šis projektas įgyvendintas iki 2016 m. liepos 1 dienos.

„Šiuo metu Mažeikiuose yra objektų, kuriems nepavykus nupirkti rangos darbų per artimiausias dvi savaites bus sumažinta valstybės parama nuo 40 iki 35 proc. Šiuose objektuose yra parengti techniniai projektai. Vienam objektui  darbai perkami per CPO LT sistemą, tačiau šiame kataloge ne visada rangos darbų pavyksta nusipirkti iš pirmo karto, todėl reikia skelbti rangos darbams pakartotinį konkursą, tačiau tam gali pritrūkti laiko“ – dėstė susidariusią problemą Seimo narys.

Atkreiptinas dėmesys, kad kituose miestuose situacija dar sunkesnė, gyventojai pritarė renovacijai, tačiau bankas nespėja patvirtinti visų numatytų projektų finansavimo ir nelieka laiko skelbti pirkimus (ar skelbti pakartotinus neįvykus pirmam), kad jie įvyktų iki kovo 31 d.

Vyriausybei pakeitus Taisyklėse numatytą 2015 m. kovo 31 d. terminą ir pratęsus jį nedideliam laikotarpiui, projektams, kuriems gautas gyventojų pritarimas pavyktų įsigyti rangos darbus ir daugiau gyventojų, galėtų  pasinaudoti 40 proc. valstybės parama.