Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti
Pradžia » Naujienos » Prieš šventes Seimo narys K. Bartkevičius dovanos galimybę atgaivinti kūną ir sielą pirtyje

Prieš šventes Seimo narys K. Bartkevičius dovanos galimybę atgaivinti kūną ir sielą pirtyje

Gruodžio 21 d., ketvirtadienį, artėjančių švenčių proga LR Seimo narys Kęstutis Bartkevičius dovanoja Mažeikių krašto senjorams, neįgaliesiems ir socialiai remtiniems žmonėms galimybę atsiprausti, pailsinti kūną ir sielą Mažeikių viešojoje pirtyje.
Vyrai kviečiami praustis nuo 12 val. iki 16 val., moterys – nuo 17 val. iki 22 val.
Anot specialistų, poilsis, atgaiva kūnui ir sielai šiluma apgaubtoje aplinkoje – garantuoti.
„Būtinai pasinaudokite proga ir prieš didžiąsias metų šventes pasimėgaukite pirties teikiamais malonumais, juk pirtis puikiai grūdina ir stiprina organizmą. Hipokratas, garsus Senovės graikų gydytojas, sveikatos šaltiniu laikė vandenį, o pirtį – svarbiausia terapijos priemone, kurią rekomenduodavo ligoniams. Mūsų senoliai, kurie savo kūno švarai skyrė daug dėmesio, taip pat žinojo, kad pirtis turi svarbią gydomąją reikšmę“, – sako K. Bartkevičius.
Seimo narys ragina prisiminti posakį: „Jaučiuosi kaip naujai gimęs“, kurį daugelis ištaria išėjęs iš pirties. Ypač verta užsukti į pirtį prieš šv. Kalėdas ir nuplauti į kūną ir sielą įsigėrusias blogas mintis ir neigiamas emocijas.
Tad Mažeikių miesto ir rajono senjorai, neįgalieji, socialiai remtini asmenys kviečiami gruodžio 21 d. pasinaudoti šia Seimo nario K. Bartkevičiaus dovana.

Leave a Comment