Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti
Pradžia » Naujienos » „Pasirinkimas: darbai ar pažadai“

„Pasirinkimas: darbai ar pažadai“

Mieli Kraštiečiai, neturėjau progos oficialiai padėkoti už kiekvieną Jūsų atiduotą balsą Seimo rinkimų pirmajame ture, už išreikštą Jūsų pasitikėjimą manimi bei didelį palaikymą, manau, dėl mano nuveiktų darbų ir kultūringos politinės kampanijos.

Artėjant antrajam Seimo rinkimų turui labai sunku pasirinkti, kokiam kandidatui atiduoti savo balsą. Suprantu, kad būnant opozicijoje, visada lengviau dalyvauti rinkimų kampanijoje, nes gali agresyviai kritikuoti valdančiąją partiją, gali žadėti pokyčius ir naujas idėjas be tam tikros atsakomybės bei tokiu būdu užsidirbti rinkėjų palankumą. O, jei dar savo palaikymą, kaip mano oponentė prisidengi,  jau naujosios Vyriausybės „valstiečių“ įvardintu Ministro Pirmininko Sauliaus  Skvernelio veidu bei palaikymu, kuris oficialiai prašo jo atvaizdo nenaudoti, nes nedavė tam sutikimo, bei naudotis Antano Guogos vardu, kuris tik savo pamąstymuose socialiniuose tinkluose paskelbė, kad dabar laiko save moderniuoju dešiniuoju, todėl pagal savo dabartines pažiūras ir  privalo palaikyti dešiniųjų partijų kandidatų atstovus, nors mano oponentės asmeniškai nepažįsta ir nebendravęs.

Galime diskutuoti iki begalybės kas geriau – pokyčiai ar pastovumas, tuo labiau, kai Lietuvoje įsigalėjusi nuomonė, kad esi blogas, jei būni išrinktas į Seimą daug kartų. Todėl Jūsų vertinimui noriu pateikti tik skaičius. Dirbant Seime per ketverius metus pritraukta į Mažeikius 3 778 000 Eur. valstybės lėšų lopšelių-darželių, mokyklos, kultūros, sporto, sveikatos įstaigų infrastruktūros gerinimui – ar tai blogai? Svarbiausi mano pasiekimai įstatymų leidyboje, kad centralizuotai tiekiamų suskystintų naftos dujų kainos būtų reguliuojamos 21 savivaldybėje, tarp jų  ir Mažeikiuose, siekiant vartotojams mažesnės kainos už šildymą, kad Mažeikių rajono gyventojų pajamų mokestis būtų paliekamas rajonui, tai leidžia rajonui daugiau lėšų skirti švietimui, kultūrai, sveikatos apsaugai, gatvėms bei šaligatviams tvarkyti ir t.t.

Kaip sakoma, lengviausia įsivaizduoti save valstybės valdytoju tam, kuris nelabai išmano to valdymo reikalus. Tuos pokyčius, kuriuos žada dabar rinkėjams opozicija, viena iš naujos valdančiosios daugumos formuotojų reikės įtraukti į Vyriausybės programą, derinti skirtingas pažiūras su koalicijos partneriais vertybiniais klausimais, socialinėmis bei ekonominės temomis, o remiantis įvairių vyriausybių patirtimi, kaip pavyzdžiui, A. Kubiliaus „Permainų Koalicijos“, po ketverių metų praleistų valdžioje tų pokyčių taip ir neįgyvendino rinkėjams.

Mieli mažeikiškiai, kviečiu ateiti į pakartotinius Seimo rinkimus spalio 23 d., po antrojo turo vienmandatėse apygardose jau matysime, kaip ryškėja būsimos valdžios kontūrai.
Seimo narys Kęstutis Bartkevičius