Pagerbė legendinį futbolo čempionų komandos trenerį

Gegužės 11 d. Mažeikių futbolo akademijoje  susirinkusi futbolo bendruomenė – legendinės mūsų rajono futbolo komandos „Atmosfera“ futbolininkai ir kiti garbūs svečiai – sveikino daug metų futbolui paskyrusį trenerį Juozą Vaitkevičių, švenčiantį 80 metų jubiliejų.

„Gerbiamasis Juozai Vaitkevičiau, džiaugiuosi galėdamas pasveikinti Jus garbingo 80-ojo jubiliejaus proga. Nuoširdžiai dėkoju Jums už nepaprastai reikšmingą futbolo trenerio veiklą, aukso raidėmis įrašytą ne tik į Mažeikių krašto, bet ir į šalies sporto istoriją. Linkiu Jums kuo daugiau stiprybės, gyvenimo džiaugsmo ir pilnatvės. Gražių ir laimingų Jums metų!“, – sveikinime rašė Seimo narys Kęstutis Bartkevičius. Parlamentaro linkėjimus drauge simboliniu Lietuvos Respublikos Seimo medaliu jubiliatui perdavė Seimo nario padėjėjai Virginija Steponavičienė ir Česlovas Čyžas.

Jaunystėje buvęs vartininkas po tris kartus tapo Lietuvos ir Latvijos čempionu, penkis kartus triumfavo Lietuvos taurės turnyre, gynė penkių Lietuvos ir Latvijos komandų vartus.

J. Vaitkevičius prieš keturiasdešimt ketverius metus atvyko į Mažeikius ir stojo prie vietos futbolo komandos vairo. Jo treniruojami mažeikiškiai jau tais pačiais metais tapo bronziniais šalies pirmenybių medalininkais, o dar po dvejų metų pirmą kartą pelnė Lietuvos čempionų titulą. Ir tai buvo ne vienetinis komandos laimėjimas – 1977 metais vėl iškovota bronza, dar po dvejų metų – antrasis šalies čempionų auksas.
Šventiniame renginyje koncertavo Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos vaikinų vokalinis ansamblis „BROSS“, padėkos žodžius išsakė legendinės „Atmosferos“ žaidėjai ir futbolo veteranai.

Parlamentaro linkėjimus drauge simboliniu Lietuvos Respublikos Seimo medaliu jubiliatui perdavė Seimo nario padėjėjai Virginija Steponavičienė ir Česlovas Čyžas.

Padėkos žodžius išsakė legendinės „Atmosferos“ žaidėjai ir futbolo veteranai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *