Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti
Pradžia » Naujienos » Kęstutis Bartkevičius: „Dėl Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo Vyriausybė dar neatliko namų darbų“

Kęstutis Bartkevičius: „Dėl Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo Vyriausybė dar neatliko namų darbų“

Seimo narys Kęstutis Bartkevičius kreipėsi į Lietuvos Respublikos Vyriausybę prašydamas suteikti informaciją apie tai, kas reglamentuoja naują tvarką nustatant kriterijus, kuriais remiantis nekilnojamasis turtas yra įtraukiamas į apleisto ar neprižiūrimo nekilnojamojo turto sąrašą.

Lietuvos Respublikos 2017 m. birželio 8 d. įstatymu Nr. XIII-430 buvo pakeisti Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo 2 ir 6 straipsniai. 2 straipsnyje „Pagrindinės Įstatymo sąvokos“ paaiškinta, kas priskiriama apleistam ar neprižiūrimam nekilnojamajam turtui. Nustatyta, kad kriterijus, kuriais remiantis nekilnojamasis turtas yra įtraukiamas į apleisto ar neprižiūrimo nekilnojamojo turto sąrašą, nustato Lietuvos Respublikos Vyriausybė ar jos įgaliota institucija. Šis Nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo pakeitimas įsigalios 2018 metais.

Įstatymo įsigaliojimas jau čia pat ir vis dažniau kyla pagrįsti klausimai, kas atsakingas už aukščiau minėtų kriterijų nustatymą? Belieka tikėtis, kad Vyriausybė kaip galima greičiau atsakys į Seimo nario K.Bartkevičiaus paklausimą ir tuo pačiu suteiks aiškumo įsigaliosiančio įstatymo vykdymui.

Vaidutė Jakštonienė,

Seimo nario K. Bartkevičiaus padėjėja-sekretorė

Leave a Comment