Dėl geltonojo autobusiuko skyrimo Šerkšnėnų mokyklai-daugiafunkciniam centrui

Į Mažeikių rajono savivaldybės merą Vidmantą Macevičių ir į mane kreipėsi Šerkšnėnų mokykloje-daugiafunkciniame centre įsikūrusio vaikų dienos centro „Mažasis princas“ bendruomenė, prašydama skirti geltonąjį autobusiuką vaikams iš miesto ir rajono apylinkių atvežti.

Mažeikių rajono Šerkšnėnų mokykla-daugiafunkcinis centras įsteigtas 2014 m. sausio 22 d. Nuo 2019 m. rugsėjo 3 d. šiame centre pradėjo veikti vaikų dienos centras „Mažasis princas“.

Mažeikių rajono savivaldybė, mokykla ir tėvų bendruomenė siekia, kad vaikų dienos centras taptų veiksmingas ir integruotų autizmo sutrikimo sindromą (ASS) turinčius vaikus, rūpinasi reikalingos materialinės bazės sukūrimu, darbuotojų kvalifikacija, vaikų edukaciniais užsiėmimais.

Mes kartu su Seimo nariu Valiumi Ąžuolu kreipėmės į Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministrą Algirdą Monkevičių ir socialinės apsaugos ir darbo ministrą Liną Kukuraitį su prašymu atsižvelgti į Šerkšnėnų mokyklos-daugiafunkcinio centro bendruomenės teisėtus lūkesčius skirti geltonąjį autobusiuką.

„Mums yra žinomas Mažeikių rajono savivaldybės, minėtos mokyklos bei tėvų rūpestis kuriant reikalingą aplinką minėtam centrui, keliant darbuotojų kvalifikaciją, puikiai pažįstamas ir visų siekis integruoti ASS turinčius vaikus“, – rašoma mūsų bendrame kreipimesi ministrams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *