Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti
Pradžia » Naujienos » Baltijos Asamblėjo prezidiumo atstovus priėmė LR Seimo pirmininkas

Baltijos Asamblėjo prezidiumo atstovus priėmė LR Seimo pirmininkas

Šiandien, sausio 12 d., Lietuvos Respublikos Seimo narys bei LR Seimo delegacijos Baltijos Asamblėjoje pirmininko pavaduotojas Kęstutis Bartkevičius dalyvavo Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio susitikime su Baltijos Asamblėjos Prezidiumo nariais Janu Vucanu (Janis Vucans) ir Romualdu Ražuku (Romualds Ražuks).
Baltijos Asamblėja yra Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos parlamentų bendradarbiavimo tarptautinė organizacija, sudaryta remiantis Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos Aukščiausiųjų Tarybų narių 1990 m. gruodžio 1 d. Vilniuje priimtu bendru sprendimu, veikianti 1994 m. birželio 13 d. pasirašyto Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos susitarimo „Dėl Baltijos valstybių parlamentų ir vyriausybių bendradarbiavimo“, BA Statuto ir kitų BA bei jos organų priimtų teisės aktų pagrindu. BA – tarptautinės teisės subjektas, jos sekretoriato buveinė yra Rygoje, Latvijoje. BA turi savo simboliką ir vėliavą. Jų naudojimą nustato sesijoje patvirtinti atitinkami nuostatai.
Į BA kiekvienos Baltijos valstybės parlamentas, laikydamasis patvirtintų procedūrų taisyklių ir proporcinio politinio atstovavimo nacionalinėje delegacijoje principo, patvirtina nuo 12 iki 20 parlamentarų (nacionalinė delegacija, įskaitant jos pirmininką ir pirmininko pavaduotoją).

Leave a Comment