Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti
Pradžia » Naujienos » Automobilių kelių direkcijoje – siekis mažeikiškiams džiaugtis kokybiškais keliais

Automobilių kelių direkcijoje – siekis mažeikiškiams džiaugtis kokybiškais keliais

Šiandien Lietuvos Respublikos Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus iniciatyva įvyko susitikimas su Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – LAKD) vadovu Vitalijumi Andrejevu. Susitikime taip pat dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius bei Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vedėjas Alfonsas Žiulpa.
Susitikimą paskatino ypač aktualūs klausimai kiekvienam Mažeikių miesto bei rajono gyventojui – tai keliai, jų būklė, sustoję rekonstrukcijų darbai, būsimi projektai, žiedinių sankryžų įrengimas ir t.t.
LAKD atstovas konstatavo, kad kai kurie sprendimai, patvirtinti ankstesnės savivaldybės tarybos, nėra patys geriausi, tačiau procesai, einantys į pabaigą, jau nebebus stabdomi. Yra ir atsainiai parengtų projektų, kurie turės būti peržiūrėti.
Tačiau yra ir kuo pasidžiaugti. Daugelis pradėtų darbų turės būti pabaigti dar šiais metais. Į mažeikiškių interesus ginančių Seimo nario K. Bartkevičiaus bei mero V. Macevičiaus išsakytas pastabos dėl nekokybiškai rekonstruojamų kelių sureaguota ir pažadėta atsižvelgti, o visais kitais atvejais ieškoti bendrų, gyventojams naudingų sprendimų.
Tiek Seimo narys Kęstutis Bartkevičius, tiek Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius dės visas pastangas, kad Mažeikių rajonui skiriamos lėšos kelių priežiūrai būtų kuo racionaliau panaudotos ir kad gyventojai galėtų kuo greičiau džiaugtis kokybiškais vietinės reikšmės keliais, patogiu susisiekimu tiek miesto, tiek rajono ribose.

Leave a Comment