Your message has been sent, you will be contacted soon
KestutisBartkevicius.lt

Call Me Now!

Uždaryti
Pradžia » Straipsniai » Aplinkos ministrui siūloma galimybė supaprastinti gyvenamųjų namų ir kitų pastatų statybos ir rekonstravimo techninių projektų rengimo reikalavimus Viekšnių mieste.

Aplinkos ministrui siūloma galimybė supaprastinti gyvenamųjų namų ir kitų pastatų statybos ir rekonstravimo techninių projektų rengimo reikalavimus Viekšnių mieste.

Seimo narys Kęstutis Bartkevičius Aplinkos ministerijai raštu pateikė siūlymus supaprastinti gyvenamųjų namų ir kitų pastatų statybos ir rekonstravimo techninių projektų rengimą Viekšnių mieste.

Šiuo metu galiojantys teisės aktai nustato, kad norint parengti gyvenamojo namo ar kitų pastatų rekonstravimo, statybos projektus Viekšnių miesto istorinėje dalyje, susiduriama su tam tikrais reikalavimais ir apribojimais, kuriuos apibrėžia visa eilė įstatymų, įgyvendinamųjų teisės aktų, planų ir reglamentų.

„Siūlau Aplinkos ministerijai apsvarstyti galimybę supaprastinti galiojančių teisės aktų nuostatų reikalavimus ir tokiu būdu tinkamai realizuoti Viekšnių gyventojų poreikius bei užtikrinti Ventos regioninio parko teritorijoje esančio kultūros ir gamtos paveldo bei kraštovaizdžio išsaugojimą“ –  teigia K. Bartkevičius.